אורי שקד

קטלוג הרצאות משנות תודעה
פילוסופיה, פסיכולוגיה ומטאפיזיקה

ניתן להזמין הרצאות\סדנאות בהזמנה אישית על פי דרישת הלקוח

תוכן עניינים

אוֹרִי שָׁקֵד

הַמַּסְלוּל לַתּוֹדָעָה - קטלוג הרצאות משנות תודעה:
פילוסופיה, פסיכולוגיה ומטפיזיקה

ניתן להזמין הרצאות\סדנאות בהזמנה אישית

האם המחשבות והדעות שלנו הן באמת שלנו?

צירופי מקרים: המציאות היא לא מה שחשבתם

עולמם המסתורי של החלומות - מהם החלומות ואיך מפרשים אותם

הכוחות הנסתרים שמניעים את העולם

מה הצבע שלי אומר עליי? על האנרגיה המדהימה של הצבעים

יש לי תחושת בטן - מה זאת באמת אינטואיציה

מה הגוף שלי מנסה להגיד לי? על הקשר הישיר בין גוף לנפש

אתה רגיש מידי - על החיים כאדם עם רגישות יתר

הפירמידה של של הציביליזציה - האם האנושות מתנהגת ומתנהלת לפי הסדר הנכון של הדברים?

"פרדוקס הפחד" - האפקט הפסיכולוגי שמונע מאיתנו להתקדם בחיים

המנגנונים המדהימים שמכוונים אותנו אל הייעוד שלנו

הרצאה

האם המחשבות והדעות שלנו הן באמת שלנו?

שני תהליכים פסיכולוגיים רבי עוצמה ומסוכנים מאין כמוהם מניעים את הגלגלים שמניעים את התהליכים הגיאו פוליטיים, הפוליטיים, כלכליים, שלטוניים ועוד מאות בשנים. מהם שני התהליכים ולמה חובה על כולם להכיר אותם ולהכיר בהם במיוחד בימים אלה שבהם כל העולם מתהפך ומסתדר מחדש? הרצאה פוקחת עיניים על הנסתר מהעין.

הרצאה

צירופי מקרים: המציאות היא לא מה שחשבתם

הרצאה מיוחדת, חווייתית, מרתקת ומדהימה להרחבת התודעה ותפיסת המציאות

מהי אותה "תופעה" מדהימה ולא מוסברת שאנחנו קוראים לה "צירופי מקרים"? בהרצאה ננתח את האירועים המדהימים שלעיתים מעצבים את החיים שלנו בצורה שומטת לסתות ונבין כיצד מתייחסים אליה בדת, מכניקת הקוונטים ותורות נוספות.

הרצאה

עולמם המסתורי של החלומות

כולנו חולמים. לא תמיד אנחנו זוכרים את החלומות שלנו או יודעים לפרש אותם, אבל החלומות שלנו הם שער גישה ישיר ודרך המלך אל הלא-מודע שלנו. אולם, כיצד נדע מהו פשר החלום? החלום שפתו היא סימבולית וויזואלית ולא תמיד אנו יודעים כיצד לקשר את המראות בחלום לבין חיינו. בהרצאה זו נסתכל על מהות החלום, החלום ופשרו, נלמד כיצד מפענחים חלומות ומה פשרם של הסמלים הנפוצים ביותר בעולם החלום עפ"י תורות פענוח שונות.

הרצאה מרתקת הפותחת צוהר אל עולם הלא מודע וההתרחשויות העצומות שקורות כשאנחנו ישנים.

הרצאה

הכוחות הנסתרים מהעין שמניעים את העולם

אנחנו מסתכלים על העולם ולא מבינים את האירועים שאנחנו רואים. קורים סביבנו תהליכים ענקיים ומזעזעים שגורמים לנו לפקפק במציאות שאנחנו רואים ולא מבינים את הסיבות שהביאו להן.

בהרצאה נדבר על הסיבות, התהליכים והכוחות הנסתרים שמניעים את המציאות שלנו. לא מדובר בתיאוריות קונספירציה אלא בתהליכים גדולים מאלו שיש לנו מחויבות להכיר אותם כבני אדם.

הרצאה שמציעה נקודת מבט שונה לחלוטין על המציאות וכיצד היא מתנהלת באמת ומה המטרה של כל האירועים והאם אנחנו בדרך הנכונה.

הרצאה

מה הצבע שלי אומר עליי?

הרצאה מיוחדת, חווייתית, מרתקת ומדהימה להרחבת התודעה ותפיסת המציאות

הצבעים מקיפים אותנו, הם חלק ממארג החיים שלנו אולם הם מהווים גם חלק חשוב מהתודעה שלנו. בהרצאה "הצבעונית" נכיר את סודות הצבעים, מהם למעשה וכיצד הם נוצרים ומה המשמעות האמיתית שלהם בכל הנוגע לאישיות שלנו והבחירות שלנו בחיים. כמו כן, נעבור על כל הצבעים הדומיננטיים ונבין כיצד לעשות בהם שימוש בבניית המלתחה שלנו, העברת המסרים שלנו וכיצד למנף אותם בחיינו בצורה מושכלת.

אחרי ההרצאה הזו תסתכלו על העולם אחרת לגמרי ותבינו מנגנון רב עוצמה המשפיע על החיים של כולנו

הרצאה

מה הגוף שלי מנסה להגיד לי?

הרצאה מיוחדת, חווייתית, מרתקת ומדהימה להרחבת התודעה ותפיסת המציאות

יש הרואים בגוף הפיזי ובמה שמכונה הנפש כשתי מערכות נפרדות, שתי ישויות אוטונומיות לחלוטין החיות זו לצד זו ללא כל קשר נראה לעין ביניהן. אולם, הרפואה המזרחית העתיקה כבר אלפי שנים רואה בשתי המערכות כמערכת אחת המושפעת בצורה ברורה אחת על השניה. מצבים רגשיים וסיטואציות בחיים קשורים בקשר הדוק למחלות, כאבים ובעיות בחלקים שונים בגוף ורק על ידי הבנת המכלול ניתן לפתור הבעיה מהשורש.

בהרצאה נדבר על הקשר המרתק בין הגוף לנפש ונבין טוב יותר את מה שהגוף שלנו מנסה להגיד לנו ואנחנו לא תמיד מבינים.

הרצאה

יש לי תחושת בטן שאני לא יכול להסביר

מהי אינטואיציה וכיצד ניתן להיעזר בה בחיים ככלי עוצמתי

כולנו מכירים את ההרגשה הזאת בבטן, את התחושה שאנחנו יודעים משהו מבלי להסביר איך אנחנו יודעים אותו. חלקנו אנשים אינטואיטיביים, כולל מנהלים בכירים, אשר מקבלים החלטות רציניות והולכים בעקבות האינטואיציה שלהם וחלק בוחרים להתעלם ממנה ו"לעבוד על השכל". מהי הדרך הנכונה?

הרצאה מעשירה על הדרך בה פועלת הנפש שלנו בכל הקשור לקבלת החלטות וכיצד יש להתייחס לכך.

הרצאה

אתה רגיש מידי

הרצאה חוויתית על החיים בעצימות רגשית גבוהה. גבוהה מידי.

תמיד ידעתי שאני רואה את העולם דרך משקפיים אחרים. תמיד הרגשתי אחר, שאני חווה את החיים בצורה שונה, שאחרים לא מבינים אותי. במשך השנים אבחנו אותי באבחנות שונות וביניהן הפרעת קשב וריכוז, הפרעת הסתגלות ושאר אבחנות פסיכיאטריות שכל קשר בינן לבין המציאות מקרי בהחלט. יום אחד הבנתי שזה לא זה, שיש משהו אחר שאני לא מבין לגבי עצמי. בדיקה רפואית שגרתית גילתה את "הסוד" וחשפה אותי לעולם חדש של תחושות ויכולות שלא הכרתי וידעתי שקיימים.

הרצאה אישית חשופה בלי פילטרים על החיים כמי שמוגדר כ HSP, היתרונות והחסרונות של התופעה ואיך התמודדתי איתה בהצלחה.

הרצאה

הפירמידה של של הציביליזציה

האם האנושות מתנהגת ומתנהלת לפי הסדר הנכון של הדברים?

ההרצאה מספקת נקודת מבט אחרת מעולמות גבוהים על מבנה האנושות וכיצד עליה להתנהל, מהי מטרתה האמיתית ומה קורה בפועל. ההרצאה מרימה את המסך מעל חוכמה עתיקה שממפה את המין האנושי וייעודו ומראה עד כמה אנחנו רחוקים מהיעד ועד כמה הפרשנות שלנו את המציאות רחוקה מהאידאל הרצוי.

הרצאה מרתקת המספקת נקודת מבט שונה על עצם קיומו של המין האנושי על פי מודל מרתק ויוצא דופן הגורם לשינוי התודעה בנוגע למיקומנו כאן.

הרצאה

פרדוקס הפחד

האפקט הפסיכולוגי שמונע מאיתנו להתקדם בחיים

ישנו פרדוקס פסיכולוגי אחד נסתר מהעין אבל עוצמתי אשר מונע מאיתנו להתקדם בחיים ולהגשים את עצמנו מבחינה עסקית, אישית, זוגית ועוד. למעשה, בכל תחומי החיים. אותם אלו אשר זיהו את הפרדוקס שמניע אותם והצליחו לפתור אותו ולהתגבר עליו עשו את פריצות הדרך המשמעותיות ביותר בחייהם.

המפתח הוא להכיר את הפרדוקס. מכאן הכל עבודה פנימית.

הרצאה

המנגנונים המדהימים שמכוונים אותנו אל הייעוד שלנו

הייעוד שלנו הוא מה שאנחנו אמורים לעשות בחיים. למרבה הצער, מרבית האנשים אינם מקיימים את הייעוד שלהם ומתרחקים ממנו. התוצאה? סבל, תחושת החמצה, הרגשה שמשהו חסר, הרגשה שיש הרבה יותר בחיים. לא חבל?

בהרצאה נדבר על הייעוד של כל אחד מכם, מהם המנגנונים המדהימים שמכוונים אותנו אל הייעוד שלנו ואיך להגשים אותו כדי לחיות באושר ושמחה ותחושת מלאות.

הכירו את המרצה שלכם

אורי שקד

מרצה, מעביר סדנאות, מנחה קבוצות ומלווה אישי תודעתי

אני אורי שקד. המומחיות שלי היא יצירת והעברת תוכן: במילה הכתובה, בוידאו, בהרצאות וסדנאות והנחיית קבוצות.

למדתי פסיכותרפיה גופנית, אניאגרם, NLP, פסיכומורפולוגיה, הנחיית קבוצות בגישה משימתית, CBT (פסיכולוגיה התנהגותית קוגניטיבית), Mindfulness, דמיון מודרך ועוד ובמשך כמה שנים אף החזקתי בקליניקה.

אני מלמד ומרצה מזה שנים במכללות שונות ובאקדמיה במגוון מוסדות מכובדים כמו המכללה האקדמית וינגייט, המכללה למנהל, הקריה האקדמית אונו ועוד. בנוסף אני מרצה במסגרות פרטיות, ארגונים וחברות, קבוצות ועוד.

התשוקה שלי היא העברת ידע וחיבור עם אנשים. אני אוהב את נקודת המפגש בין השניים, את האינטראקציה ואת החיבור הקסום שנוצר בין סקרנות לאהבת קהל.

גלילה לראש העמוד

הרצאות וסדנאות העשרה מרתקות ומרחיבות תודעה ומודעות ​

הזמנת הרצאה

דילוג לתוכן