"יש לי תחושת בטן שאני לא יכול להסביר"
מהי אינטואיציה וכיצד ניתן להיעזר בה בחיים ככלי עוצמתי

כולנו מכירים את ההרגשה הזאת בבטן, את התחושה שאנחנו יודעים משהו מבלי להסביר איך אנחנו יודעים אותו. חלקנו אנשים אינטואיטיביים, כולל מנהלים בכירים, אשר מקבלים החלטות רציניות והולכים בעקבות האינטואיציה שלהם וחלק בוחרים להתעלם ממנה ו”לעבוד על השכל”. מהי הדרך הנכונה? 

אינטואיציה היא הרבה יותר מ"סתם הרגשת בטן"

במהלך ההרצאה נבין כיצד עובדת האינטואיציה, מה המקורות שלה, הסברים שונים אודותיה מזוויות שונות ואיך למנף אותה לטובתנו ביום יום. 

להזמנת הרצאה מרתקת מלאו את הטופס או התקשרו ל 052-4888621

שאלתם את עצמכם פעם איך אתם באמת מקבלים החלטות בחיים?
כולנו מקבלים החלטות כל יום, כל רגע. נדמה לנו שאנחנו הם אלו שמקבלים את ההחלטות אולם התהליך הרבה יותר "מסתורי" ממה שנדמה לנו. תהליך קבלת ההחלטות שלנו מורכב יותר וכדי לשלוט בו צריך להכיר אותו הרבה יותר טוב. במהלך ההרצאה נקיים היכרות אינטימית עם התהליך ונלמד כיצד הוא משפיע עלינו בכל רגע מחדש.

על מה נדבר בהרצאה

  • האם אתם מקשיבים לאינטואיציה שלכם או מתעלמים ממנה?
  • מהי אינטואיציה?
  • כיצד פועל המנגנון העוצמתי שמכונה “תחושת בטן”?
  • האם ניתן לסמוך על האינטואיציה שלנו?
  • מה תפקידה של האינטואיציה בתהליך קבלת החלטות?
  • מדוע אנחנו לא סובלים אנשים מסוימים ועם אנשים מסוימים יש לנו כימיה מיידית?

המרצה שלכם – אורי שקד, חייט תוכן; מרצה, מעביר סדנאות ומנחה קבוצות

קוראים לי אורי שקד, אבא לשתי בנות מדהימות וחי בפתח תקווה מבחירה, פחות מרצון 🙂 המומחיות שלי היא יצירת והעברת תוכן: במילה הכתובה, בווידאו, בהרצאות וסדנאות והנחיית קבוצות. למדתי פסיכותרפיה גופנית, אניגראם, NLP, פסיכומורפולוגיה, הנחיית קבוצות בגישה משימתית, CBT (פסיכולוגיה התנהגותית קוגנטיבית), mindfulness, דימיון מודרך ועוד ובמשך כמה שנים אף החזקתי בקליניקה. אני מלמד ומרצה מזה שנים במכללות שונות ובאקדמיה במגוון מוסדות מכובדים כמו המכללה האקדמית וינגייט, המכללה למנהל, הקריה האקדמית אונו ועוד. כשאני לא מרצה ומלמד אני גם הבעלים והמנכ”ל של חברת תוכן. התשוקה שלי היא העברת ידע וחיבור עם אנשים. אני אוהב את נקודת המפגש בין השניים, את האינטראקציה ואת החיבור הקסום שנוצר בין סקרנות לאהבת קהל.

רוצים להזמין את ההרצאה? מלאו את הטופס או התקשרו ל 052-4888621

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן