סדנה חוייתית חד פעמית: מה הציור שלי אומר עלי?
מסע מרתק אל נבכי הלא-מודע שלכם באמצעות ציורים

אחד הכלים הפסיכולוגיים המעניינים ביותר הוא פרשנות של מחשבות וחיי המטופל באמצעות ציורים. הציורים מאפשרים גישה ישירה ומדויקת אל תת-המודע של האדם וחושפים את מה שמתחולל מתחת לפני השטח בצורה הישירה ביותר. חשבתם פעם מה הציורים שלכם מספרים עליכם? מה ניתן ללמוד על העולם הפנימי שלכם? על האמונות והתקוות שגורמים לכם לנוע בחיים? בהרצאה תקבלו כלים מעשיים כיצד להבין טוב יותר את עולמכם הפנימי העשיר ושל אחרים באמצעות הבנה של המנגנונים המתוחכמים הבאים לידי ביטוי על גבי הדף. 

חוויה יצירתית מרגשת והזדמנות ייחודית להכיר את עצמכם ושאר המשתתפים

במהלך הסדנה נצייר ונגלה מחדש את חדוות היצירה שלרבים מאתנו הלכה לאיבוד. נתחבר לילד הפנימי ולכנים העמוקים ביותר שלנו ונבין את עצמנו קצת יותר טוב.  בנוסף, נעשה “פענוח אינטואיטיבי” של ציורי המשתתפים וכן נחווה פענוח מבוסס יותר. מובטחת לכם חוויה יוצאת דופן ופוקחת עיניים על מה שמה שמניע אתכם. 

להזמנת סדנה מלאו את הטופס או התקשרו ל 052-4888621

אתם מוזמנים להצצה אל מתחת למכסה המנוע של הלא מודע שלכם.
כולנו מונעים מתת-המודע שלנו. כולנו פועלים מתוך מוטיבציות שלא תמיד אנחנו מודעים להן. ציורים מאפשרים גישה ישירה לתת-המודע באמצעות צורה וצבע ומספקים חרך הצצה מרתק אל מה שמניע אותנו, אל המקומות החבויים שבתוכנו.

מה נעשה בסדנה, על מה נדבר, מה נצייר?

  • למה דווקא ציורים? 
  • מה הקשר בין ציורי מבוגרים לתת מודע?
  • האם יש חשיבות לאיכות הציור בכל הנוגע לפענוח שלו? 
  • במה שונים ציורי מבוגרים מציורי מבוגרים?
  • אלו תכנים ניתן לראות בציורי מבוגרים?
  • פענוח ציורי מבוגרים – מאיפה מתחילים?
  • כלים מעשיים לפענוח ציורי מבוגרים
  • היכן משתמשים בפענוח ציורי מבוגרים?
  • סוגי הציורים השונים
  • איזה סיפור הציור שלנו מספר עלינו?

נעים להכיר – אורי שקד, חייט תוכן; מרצה, מעביר סדנאות ומנחה קבוצות

קוראים לי אורי שקד, אבא לשתי בנות מדהימות וחי בפתח תקווה מבחירה, פחות מרצון 🙂 המומחיות שלי היא יצירת והעברת תוכן: במילה הכתובה, בווידאו, בהרצאות וסדנאות והנחיית קבוצות. למדתי פסיכותרפיה גופנית, אניגראם, NLP, פסיכומורפולוגיה, הנחיית קבוצות בגישה משימתית, CBT (פסיכולוגיה התנהגותית קוגנטיבית), mindfulness, דימיון מודרך ועוד ובמשך כמה שנים אף החזקתי בקליניקה. אני מלמד ומרצה מזה שנים במכללות שונות ובאקדמיה במגוון מוסדות מכובדים כמו המכללה האקדמית וינגייט, המכללה למנהל, הקריה האקדמית אונו ועוד. כשאני לא מרצה ומלמד אני גם הבעלים והמנכ”ל של חברת תוכן. התשוקה שלי היא העברת ידע וחיבור עם אנשים. אני אוהב את נקודת המפגש בין השניים, את האינטראקציה ואת החיבור הקסום שנוצר בין סקרנות לאהבת קהל.

רוצים להזמין את הסדנה? מלאו את הטופס או התקשרו ל 052-4888621

למה דווקא סדנה על פענוח ציורי מבוגרים?

כאשר עסקתי בטיפול התחום שהכי נמשכתי אליו היה פסיכודיאגנוסטיקה, אותו עולם מורכב של אבחון הנפש והאישיות. אני מאמין שגישה לתכנים לא מודעים שהאדם הם אמצעי מורכב ומדויק יותר ממה שהאדם מעיד על עצמו. במשך השנים אבחנתי ציורים רבים גם לפרטיים וגם בארגונים וחברות מתוך מטרה של העשרת הידע, היכרות עמוקה עם הסביבה וכלים להושטת יד ארוכה אל התכנים המרתקים שנמצאים שם הרחק מהישג היד. 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן